به فروشگاه کاغذ دیواری OneWall خوش آمدید! می‌توانید <a href="/customer/account/login/">وارد شوید</a> یا <a href="/customer/account/create/">یک اکانت بسازید</a>.

درباره OneWall ایران

نمایندگی انحصاری کاغذ دیواری وان وال OneWall در ایران 

دانلود کاتالوگ کاغذ دیواری OneWall

دکانت این نیاز را احساس کرد که در ایران اطلاع رسانی صحیحی در مورد صنعت کاغذ دیواری از نوع پوستر دیواری صورت نپذیرفته است و بر آن شد که نمایندگی شرکت وان وال را از کشور انگلستان دریافت کند

حال باید بدانیم که وان وال یکی از شرکت های پیشرو در زمینه صنعت کاغذ دیواری و مخصوصاً پوستر دیواری است.این شرکت در انگلستان واقع شده است ولی کلیه پوستر دیواری های خود را در کشور فرانسه تولید می کند.

این شرکت در حال حاضر دارای بیش از ۲۰۰ نوع مدل کاغذ دیواری است که در ماه تیم طراحی آنها ۳ الی ۴ طرح جدید به بازار ارائه می کنند و این شرکت به صورت اختصاصی با باشگاه ها و گروه های موسیقی قرارداد امضا می کند تا حق طراحی پوستر افراد و باشگاه های مختلف را بدست آورد.

دکانت در صدد معرفی هرچه بهتر این محصول به کلیه علاقه مندان کاغذ دیواری(پوستر دیواری)است زیرا ما به محصول خود اعتقاد داریم و معتقدیم شما جنسی تهیه می کنید با بهترین کیفیت کاغذ و آسان در نصب . پس شما هم امتحان کنید.

ما سعی می کنیم از طریق شبکه های اجتماعی مختلفی که در دست داریم به شما در مورد جدیدترین مدل های ارائه شده اطلاع رسانی کنیم.

مزیت های کاغذ دیواری وان وال:

- جنس : وینیل

- قابل شستشو

- قابل تمیز کردن

- پایداری کافی در برابر نور خورشید