به فروشگاه کاغذ دیواری OneWall خوش آمدید! می‌توانید <a href="/customer/account/login/">وارد شوید</a> یا <a href="/customer/account/create/">یک اکانت بسازید</a>.
  •  

کاغذ دیواری اعداد و حروف 64 تکه

Letters and numbers wallpaper Personalised wallpaper Unique wallpaper collage 1Wall Creative Collage wallpaper Typography wallpaper
برای نخستین بار در جهان: کاغذ دیواری طراحی شده از 64 تکه کولاژ خلاقانه

دسترسی: موجود


3.780.000,00 ریال

جزییات

دیوار ایده آل خود را با استفاده از تمامی حروف و اعداد مورد نظر خود، یک نقل قول معروف و یا جمله ای از خودتان بسازید. از بسته کولاژ خلاقانه دیواری جهت تبلیغ تجارت یا صفحه وب بر روی دیوارتان استفاده کنید. کولاژ (تکه چسبانی) خلاقانه برای نصب بر روی دیوار هر کدام از اتاق های منزل شما و یا ساخت یک دفتر کار منحصر به فرد ایده آل است.

اندازه تصاویر فردی باعث می شود تا بتوان این کاغذ دیواری ها را به آسانی بر روی هر دیواری نصب کرد. اگر هم کمی احساس خلاقیت بیشتری می کنید، می توانید از این کاغذ دیواری ها برای سقف، طاق نما و یا شاهنشین استفاده کنید.

بسته 64 تکه ای شامل تمامی حروف الفبا به همراه کپی حروفی است که بیشتر از همه استفاده شده اند. این بسته همچنین شامل اعداد 0 تا 9 و تلفیقی از نشانه های نقطه گذاری و نمادها است.

هر قاب در سایز 37.5 در 27.5 سانتی متر بوده و قابلیت کوچکتر شدن و یا روی هم قرار گرفتن را دارد.

  • بسته شامل چسب کاغذ دیواری می باشد
  • هیچ نیازی به همتا سازی و یا برش نخواهید داشت. هیچ گونه کثیف کاری در کار نیست.
  • نصب آسان
  • می توان از آن برای دیوارها و یا سقف استفاده کرد.
  • متناسب با هر اندازه ای

اطلاعات اضافی

کد کالا C64-TYPO-001

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.