به فروشگاه کاغذ دیواری OneWall خوش آمدید! می‌توانید وارد شوید یا یک اکانت بسازید.

پرسشهای متداول

1) پوستر دیواری چیست ؟

به مجموعه شیت ها و یا تک شیت هایی که در نهایت یک تصویر نهایی را شکل می دهند و برای نصب آن ها مانند کاغذ دیواری نیاز به چسب مخصوص و نصاب خوب و حرفه ای می باشد پوستر می گویند.

2) چه فرقی بین استیکر و پوستر دیواری وجود دارد ؟

استیکر ها قطعات پشت چسب دار هستند و برای نصب آن ها نیاز به نصاب نمی باشد و هر قطعه می تواند یک کاراکتر یا یک شکل مخصوص بخود را داشته باشد ولی پوستر ها پشت چسب دار نبوده و برای نصب آن ها نیاز به نصاب می باشد هم چنین تمامی قطعات یک پوستر جزیی از یک کل بوده که در کنار هم یک تصویر واحد را تشکیل می دهند

3) رو چه دیواریی می تونم کاغذدیواری - پوستر دیواری بزنم ؟

روی همه ی دیوارا میشه جز کاشی و سنگ ، فقط اگه دیوار ترک داشته باشه یا خوردگی قبل از نصب باید زیرسازی شه.

4) منظور از قابلیت شستشو در کاغذ دیواری - پوستر دیواری چیست؟

کاغذ دیواری هایی که با علامت Washable  یا Super-Washable مشخص می شوند را بدلیل وجود لایه ضد آب وینیل روی آن، می توان به صورت مرطوب (مثلا با اسفنج خیس) تمیز کرد، که البته این شامل پاشش آب مستقیم نمی شود.

5) آیا کاغذ دیواری - پوستر دیواری وان وال 1wall ، از لحاظ غیر سمی بودن قابل اطمینان هستند؟

بلی تمامی کاغذ دیواری - پوستر دیواری های وان وال OneWall، مطابق با استاندارد EN 71 ساخته شده اند .  

6) آیا شما نصاب هم دارین ؟

فقط در مواقعی که مستقیما کالاتون رو از ما خریداری کنین .

7)  آیا کاغذ دیواری - پوستر دیواری وان وال 1wall قابل جابجایی است؟

کاغذ دیواری - پوستر دیواری های وان وال پس از نصب نمی توان جابجا نمود.

8) من 2 پانل بالایی را نصب کرده ام ولی چرا 2 پانل پایینی کوچکتر به نظر می رسد؟

زمانی که شما بسته محصول را خریداری نمودید هر 4 پانل دارای سایز های یکسانی  بوده اند .وقتی شما پانل های بالایی را به چسب آغشته نمودید،این پانل ها بدلیل رطوبت موجود در چسب کمی افزایش  طول داشته اند واین در حالی است که اگر شما 2 پانل پایینی را نیز آغشته به چسب نمایید آنها نیز افزایش طول مشابه خواهند داشت و ابعاد آن با پانل های بالایی یکسان و قابل مطابقت خواهد بود.

9) چرا  روی کاغذ دیواری - پوستر دیواری من پس از نصب حباب های هوا وچروک دیده می شود ،حتی زمانی که من روی سطح پانل را صاف کرده ام ؟

حباب ها معمولا به دلیل عدم همسانی میزان صاف نمودن پانل در هنگام نصب در قسمت های مختلف آن به وجود می آیند .برای جلوگیری از چین و چروک بهترین حالت این است که از نقطه میانی پانل شروع به صاف کردن و هموار کردن آن به اطراف و لبه ها نمایید. اگر شما در هنگام نصب یک پانل حباب هایی را در زیر آن مشاهده کردید به سادگی می توانید پانل را روی سطح دیوار تا محل حباب بلندکنید و مجددا روی سطح قرار داده و روی آن را صاف کنید.
اگر بعد از خشک شدن پوستر دیواری حباب هایی پدیدار گردید خراش دادن یا سوراخ کردن آن با سوزن یا چاقو موجب بدتر شدن آن خواهد شد .چون بعد از صاف کردن پوستر در هنگام نصب آن بخش از پوستر دیواری که کشیده شده است ، قادر به بازگشت به حالت اولیه نخواهد بود و در نتیجه این خراش یا سوراخ موجب پدیدار شدن چروک وچین خواهد شد.
دلیل دیگری که می توان موجب ایجاد حباب گردد ،کافی نبودن میزان چسب در آن نقطه در هنگام نصب می باشد.

10) چرا گاهی پوستر دیواری ها و کاغذ دیواری ها در لبه های اتصال پانل ها دچارپس کشیدگی می شوند و در نتیجه خطوط سفید درزهااز میان پانل ها دیده می شود؟

این پس کشیدگی و جمع شدن زمانی رخ می دهد که کاغذ شما قبل از خشک شدن، به اندازه کافی به دیوارنچسبیده باشد. اغلب کاغذ دیواری و پوستر ها وقتی که به چسب آغشته می شوند افزایش سایز خواهند داشت  در صورتیکه کاغذ به شکلی مناسب و کافی به دیوارنچسبیده باشد یا در صورتیکه در هنگام نصب دچار کشیدگی بیش از حد شده باشد در این زمان پوستر و یا کاغذ  پس از خشک شدن شروع به جمع شدن خواهد نمود و خطوط سفید دیوار دیده خواهد شد.

11) برای خرید محصولات شما به کجا مراجعه کنیم؟

در حال حاضر تا فعال شدن فروش اینترنتی از طریق فروشگاه های اینترنتی زیر می توانید اقدام به خرید نمایید.

 دیجی کالا

– موزاندو

– دابی